Co czytacie podczas długiego weekendu majowego? Podzielcie się z nami krótkimi opiniami o książkach, które wybraliście i ich zdjęciami. Najciekawsze prace nagrodzimy.

Zasady zabawy są bardzo proste:

1. Zrób zdjęcie książki, którą czytasz podczas długiego weekendu majowego 2019. Napisz w kilku słowach czy polecasz tę książkę innym.
2. Wyślij zdjęcie, opis oraz swoje imię i nazwisko do naszej redakcji na adres mailowy w dniach od 1 maja do 5 maja 2019 do godziny 23:00:
konkurs@dobreksiazkimag.pl z hasłem w temacie: majówka 2019
3. Zdjęcie powinno mieć wymiary nie większe niż: dłuższy bok 1000 pikseli.
4. Spośród nadesłanych zdjęć redakcyjne Jury wyłoni 5 prac, których autorzy otrzymają książkowe nagrody niespodzianki.
5. Zdjęcia nadesłane na konkurs pozostają własnością ich autorów, autor udziela jedynie redakcji Magazynu Dobre Książki zgody na opublikowanie nagrodzonej pracy w portalu i, opcjonalnie, w powiązanych z nim mediach społecznościowych. Każda z opublikowanych fotografii będzie podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. Fotografie nie nagrodzone nie będą publikowane ani przechowywane przez redakcję.

Szczegółowy regulamin zabawy znajduje się tutaj.
Informacja RODO: Dane uczestników konkursu, podane dobrowolnie w zgłoszeniu konkursowym, posłużą wyłącznie do celów rozstrzygnięcia konkursu i nie będą w żaden dalszy sposób przetwarzane, udostępniane ani przechowywane.

Konkurs został rozstrzygnięty, lista laureatów znajduje się TUTAJ.