Dobre Książki to serwis o literaturze w tradycyjnym stylu. Jesteśmy wieloosobową redakcją złożoną wyłącznie z zawodowych dziennikarzy z dużym doświadczeniem. Tematy dla naszych czytelników, w tym książki, które im zarekomendujemy, wybieramy kolegialnie, dyskutujemy o nich i staramy się odpowiedzialnie wyławiać spośród nowości wydawniczych to, co najciekawsze. Dbamy też o różnorodność tematyczną dzięki czemu cieszymy się dużym zainteresowaniem czytelników.

Jesteśmy jednym z dwóch największych polskich portali o książkach (obok „Lubimy Czytać”), prowadzimy też największą polską stronę o książkach na Facebooku – obecnie liczy ona ponad 360 000 fanów i wciąż ich przybywa. Działamy od 2010 roku.

Nasza redakcja jest całkowicie niezależna. Nie jesteśmy kapitałowo ani personalnie powiązani z żadną grupą wydawniczą. Jesteśmy, jako wydawca, organizacją non-profit, całkowity zysk z form promocyjnych prezentowanych w portalu przeznaczamy na cele statutowe, czyli w tym przypadku utrzymanie i dalszy rozwój naszego książkowego portalu.

Zapraszamy do współpracy z redakcją Magazynu Dobre Książki.

WSPÓŁPRACA Z DZIENNIKARZAMI
Chcesz zaproponować nam artykuł? Skontaktuj się z sekretariatem redakcji:
redakcja@dobreksiazkimag.pl

PROGRAM ZWIEDZANIA ZABYTKOWYCH BIBLIOTEK
Biblioteki zainteresowane włączeniem się do programu prosimy o kontakt pod adresem: zwiedzanie@dobreksiazkimag.pl

REKLAMA W PORTALU I NA FB
W kwestii promowania książek i współpracy z markami napisz do nas na adres:
marketing@dobreksiazkimag.pl