Maria Nurowska zaprasza do Bukowiny Tatrzańskiej | fot. mat prasowe ZnakSpołeczny Instytut Wydawniczy Znak zaprasza na spotkanie z Marią Nurowską, autorką wielu książek, w tym powieści “Drzwi do piekła” i “Dom na krawędzi”.

Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia o godz. 17:00 w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. Leśna 41. Maria Nurowska zaprasza wszystkich do swojego domu “Pod Smokami”.

Rozmowę z autorką poprowadzi Małgorzata I. Niemczyńska. Fragmenty książki przeczyta Magdalena Schejbal.

Maria Nurowska od kilku lat mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie zbudowała swój nowy dom. Z okazji premiery nowej powieści zaprasza do niego czytelników.

Maria Nurowska - Dom na krawędzi Dom na krawędzi   to przejmująca opowieść o kobietach, które po doświadczeniu więzienia próbują na nowo zbudować siebie i swoją codzienność. Bohaterki Nurowskiej stają wobec trudów późnego macierzyństwa, kłopotów z mężczyznami i tajemnic, jakimi są same dla siebie. Dom na krawędzi  to kontynuacja bestsellerowej powieści Drzwi do piekła.

Daria po wyjściu na wolność ucieka do Zakopanego, nie chce już być pisarką, zmienia imię i uczy się życia od nowa. Jednak wkrótce więzienna przeszłość upomni się o nią w bardzo nietypowy sposób. Za pieniądze odziedziczone w spadku Daria buduje pensjonat, w którym pewnego dnia zjawia się Iza, by bez skrupułów podrzucić jej na wychowanie swoją córkę Olę. Daria, stając się w zasadzie matką dziewczynki, odzyskuje dzięki niej wiarę w siebie i wiarę w drugiego człowieka. Wkrótce też spotyka miłość swojego życia, Pawła, przy którym wreszcie staje się spełnioną kobietą. Z czasem Daria odkrywa, jak trudne jest macierzyństwo, ale dzięki temu postanawia podjąć próbę zbudowania relacji z własną matką.

 
Wesprzyj nas