Pięknie ilustrowana i pełna fascynujących ciekawostek z życia dzikich zwierząt książka o mądrości Matki Natury – dla małych przyrodniczek i przyrodników.


RazemFlamingi łączą się w stada. Wilki żyją w rodzinach, zwanych watahami. W morzach i oceanach natrafimy na liczące tysiące ryb ławice.

Co dokładnie dzikie zwierzęta zawdzięczają życiu stadnemu? Jakie są zalety życia w grupie? Przekonajcie się, jak pięknie potrafią żyć RAZEM zwierzęta i jak sprytnie natura to wszystko wymyśliła!

Mieszkająca i pracująca na stałe w Paryżu polska ilustratorka Joanna Rzezak stworzyła popularnonaukową książkę obrazkową, która w przystępny i atrakcyjny sposób pokazuje niezwykłe bogactwo i mądrość przyrody. „Razem” nie tylko przybliża fascynujące informacje z życia dzikich zwierząt, ale także inspiruje dzieci i rodziców do rozmów o potrzebie bliskości i poczuciu wspólnoty. Proste, wysmakowane wykonane zostały w technice stempli.
Książka Joanny Rzezak ukazała się wcześniej we Francji, Włoszech i Hiszpanii.

Joanna Rzezak – artystka i projektantka, absolwentka Wydziału Grafiki warszawskiej ASP oraz architektury na Politechnice Warszawskiej. Dla Wydawnictwa Agora zilustrowała również książkę „Bozie” Karoliny Oponowicz oraz książki Wojciecha Mikołuszki (“Wielkie pytania małych ludzi”, „Wielkie eksperymenty dla małych ludzi”, „Wielkie przygody w świecie przyrody”). Mieszka i pracuje w Paryżu, gdzie współpracuje z paryskim wydawnictwem Actes Sud Junior. Jej autorskie książki ukazały się też w USA, Wielkiej Brytanii, Chinach, Korei, Danii, Włoszech i Hiszpanii.

Razem. W stadzie, ławicy i chmarze
Tekst i ilustracje: Joanna Rzezak
Dla dzieci w wieku 3-6 lat
Wydawnictwo Agora dla Dzieci
Premiera: 11 sierpnia 2021
 
Magazyn Dobre Książki objął publikację patronatem medialnym
 

Razem


 

 

 
Wesprzyj nas