Zapraszamy do udziału w zabawie, jakiej u nas jeszcze nie było. Trzy osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie “Dlaczego dzieciństwo nie zawsze jest kolorowe?”, otrzymają egzemplarz powieści “Biała Jaskółka”, autorstwa Jacka Tarana, z indywidualną dedykacją autora.

 

Biała jaskółka

 

To konkurs, jakiego u nas jeszcze nie było, bo laureatów tym razem wyłoni sam autor książki! A zatem, jak wziąć udział? Oto szczegóły:

– Wpisz odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu na www.facebook.com/dobreksiazkimag pod wpisem informującym o zabawie albo w komentarzu pod niniejszym artykułem.

– W obu przypadkach udział w zabawie mogą wziąć tylko osoby zalogowane.

– Na odpowiedzi czekamy od 18 września 2020 do 20 września 2020 do północy. Odpowiedzi wpisane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

– Autor książki “Biała Jaskółka” Jacek Taran, przeczyta wszystkie komentarze i wybierze trzy najciekawsze. Z ich autorami skontaktujemy się drogą mailową lub poprzez prywatną wiadomość na Facebooku aby powiadomić o wygranej i poprosić o adres, pod który dostarczyć nagrodę.

Szczegółowy regulamin zabawy znajdziecie tutaj.
natomiast informacja RODO znajduje się pod tym adresem.

Zapraszamy do zabawy!


KONKURS ZAKOŃCZONY – WYNIKI

AKTUALIZACJA – 21 września 2020, godz. 18:00

Spośród wszystkich komentarzy Autor książki Jacek Taran wybrał trzy osoby, które otrzymają książkę “Biała Jaskółka” z dedykacją autora. Oto one:

Izabela Konieczna – komentarz z piątku 18.09, godz. 11:17
Joanna Srebrnicka – komentarz z piątku 18.09, godz. 11:31
Wiola Boga-tek – komentarz z soboty 19.09, godz. 7:56

Laureatom gratulujemy!

 
Wesprzyj nas