Dziś, na Państwa życzenie, startuje druga edycja zabawy “Słowo o książce”. Zasady tak jak poprzednio: zestaw widoczny na zdjęciu trafi do osoby, która zaskoczy nas najciekawszym komentarzem pozostawionym w naszym portalu.

Słowo o książce – edycja 2

Szczegóły zabawy:

Organizatorem konkursu „Słowo o książce” i fundatorem nagrody jest redakcja portalu „Dobre Książki”

Celem konkursu „Słowo o książce” jest zachęcenie czytelników do dzielenia się swoimi opiniami o książkach.

Zasady zabawy są bardzo proste:

– Zaloguj się w portalu „Dobre Książki”.
– Umieść komentarz pod dowolnym artykułem dostępnym w portalu „Dobre Książki”.
– Jury złożone z dziennikarzy redagujących portal wybierze najciekawszy komentarz, jego autor otrzyma widoczny na zdjęciu stosik książek.
– Powiadomienie o wygranej wyślemy na adres e-mail użyty podczas rejestracji konta użytkownika w portalu „Dobre Książki”, w powiadomieniu poprosimy o podanie adresu korespondencyjnego, na który zostanie wysłana paczka z książkami.

Do udziału w konkursie kwalifikują się wyłącznie komentarze dotyczące książek zamieszczone w portalu „Dobre Książki” w terminie od 18.03.2019 do 7.04.2019 włącznie. Komentarze na inne tematy nie będą brane pod uwagę. Ogłoszenie wyników: 9 kwietnia 2019.

Informacja RODO: Dane laureata konkursu i wszystkich innych osób biorących w nim udział, dobrowolnie udostępnione podczas zakładania konta użytkownika w portalu „Dobre Książki”, nie będą w żaden sposób przetwarzane za wyjątkiem czynności niezbędnych do wyłonienia laureata konkursu i skontaktowania się z nim. Dane te nie będą przez organizatora konkursu gromadzone ani przechowywane, nie będą też udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez portal „Dobre Książki” znajdziesz TUTAJ.

KONKURS ZAKOŃCZONY – WYNIKI

AKTUALIZACJA – 9 kwietnia 2018, godz. 15:00

Redakcyjne Jury zdecydowało, że nagrodę otrzyma czytelniczka naszego portalu uzywająca nicka “Dorotajaw”.

Z laureatką konkursu skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy wzięli udział w zabawie.

 

 
Wesprzyj nas