Stosik książek widoczny na zdjęciu wyślemy do osoby, która zaskoczy nas najciekawszym komentarzem pozostawionym w naszym portalu. Ktoś chętny?

Szczegóły zabawy:

Organizatorem konkursu „Słowo o książce” i fundatorem nagrody jest redakcja portalu „Dobre Książki”

Celem konkursu „Słowo o książce” jest zachęcenie czytelników do dzielenia się swoimi opiniami o książkach.

Zasady zabawy są bardzo proste:

– Zaloguj się w portalu „Dobre Książki”.
– Umieść komentarz pod dowolnym artykułem dostępnym w portalu „Dobre Książki”.
– Jury złożone z dziennikarzy redagujących portal wybierze najciekawszy komentarz, jego autor otrzyma widoczny na zdjęciu stosik książek.
– Powiadomienie o wygranej wyślemy na adres e-mail użyty podczas rejestracji konta użytkownika w portalu „Dobre Książki”, w powiadomieniu poprosimy o podanie adresu korespondencyjnego, na który zostanie wysłana paczka z książkami.

Do udziału w konkursie kwalifikują się wyłącznie komentarze dotyczące książek zamieszczone w portalu „Dobre Książki” w terminie od 25.01.2019 do 15.02.2019. Komentarze na inne tematy nie będą brane pod uwagę.

Informacja RODO: Dane laureata konkursu i wszystkich innych osób biorących w nim udział, dobrowolnie udostępnione podczas zakładania konta użytkownika w portalu „Dobre Książki”, nie będą w żaden sposób przetwarzane za wyjątkiem czynności niezbędnych do wyłonienia laureata konkursu i skontaktowania się z nim. Dane te nie będą przez organizatora konkursu gromadzone ani przechowywane, nie będą też udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez portal „Dobre Książki” znajdziesz TUTAJ.


KONKURS ZAKOŃCZONY – WYNIKI

AKTUALIZACJA – 18 lutego 2018, godz. 9:00

Redakcyjne Jury zdecydowało, że nagrodę otrzyma pani Mariola Siedlecka, za inspirujący i godny naśladowania pomysł rozbudzania miłości do literatury pośród młodzieży poprzez pomysłowe działania łączące współczesne zainteresowania młodych ludzi z motywami zaczerpniętymi z twórczości literackiej.

Dodatkową nagrodę niespodziankę otrzymuje katooola za podzielenie się z czytelnikami portalu wieloma ciekawymi refleksjami na temat przeczytanych książek.

Z laureatkami konkursu skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy wzięli udział w zabawie.

AKTUALIZACJA – 1 marca 2018, godz. 18:00

Wskutek niemożności skontaktowania się z laureatką pierwszego miejsca, nagrodę główną przekazujemy laureatce wyróżnionej “nagrodą niespodzianką”.

 

 
Wesprzyj nas