Wyślij mamie z okazji Dnia Matki książkę i róże. To będzie piękna niespodzianka!

Przedstawiamy Wam “Małe Miłe”. Różane pudełka z książkami. Chociaż jest mnóstwo wariantów flower boxów, to po raz pierwszy kwiatom towarzyszy książka. Wymyśliliśmy taki zestaw prezentowy, ponieważ, jak dobrze wiecie, kochamy książki.

Całkowity dochód ze sprzedaży zestawów wesprze utrzymanie portalu “Dobre Książki” działającego non-profit i pomoże nam utrzymać dotychczasową niezależność.

Dzięki temu, że jesteśmy portalem niezależnym, to znaczy nie jesteśmy częścią żadnej grupy wydawniczej ani własnością żadnego wydawnictwa, możemy prezentować Wam tylko takie książki, które uważamy za naprawdę wartościowe. Możemy odmawiać za każdym razem, gdy ktoś namawia nas do promowania złych książek, nie musimy zarzucać Was reklamami, z każdego zakątka naszego portalu nie wyskakują reklamy, bo nie jest to serwis komercyjny. Za to rachunki mamy takie jak wszyscy. Kosztuje nas utrzymanie serwerów, płacimy pracownikom, obowiązują nas w przeciągu roku liczne opłaty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, jakich wymaga polskie prawo.

A zatem możecie jednocześnie sprawić mamie niespodziankę i wesprzeć kulturę!

Zaczynamy bardzo skromnie, od kilkunastu zestawów z książką i różami przeznaczonych na sprzedaż. Chcemy zobaczyć, czy ta akcja Wam się spodoba, a jeśli tak, to natychmiast wyruszymy do dystrybutorów na nowe książkowe zakupy, wybierzemy ciekawe tytuły, które trafią do kolejnych pudełek.

Zakupu, w ramach akcji na Dzień Matki, można dokonać na naszym koncie w Allegro: MałeMiłe

Masz pytania? Napisz: biuro@malemile.pl
Koordynatorem projektu jest Sandra Biernat.

 

 
Wesprzyj nas