kruchość jutraPewien e-mail odnaleziony w komputerze męża wywraca świat Anny do góry nogami. Kobieta zabiera dzieci i próbuje ułożyć sobie życie na nowo u boku innego mężczyzny. Podczas rozprawy rozwodowej wychodzą na jaw zaskakujące fakty z przeszłości bohaterów, które gwałtownie zmienią bieg wydarzeń…

O tej książce piszą:

Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka m.in. trylogii Zakręty losu i Zakładu o miłość:
Książka Ewy Bauer to wycieczka po zakamarkach ludzkiej duszy, kiedy kierujemy się impulsem i wpadamy w pętlę błędów, porażek i niewłaściwych posunięć. Czy bohaterka, Anna, w końcu odnajdzie swoje „jutro”? I wcale nie kruche, ale pewne, stałe i bezpieczne? Zachęcam do lektury tej powieści, a odpowiedzi nasuną się same.

Jolanta Kwiatkowska, autorka m.in. Przewrotności dobra:
Trzy razy lubię to. Za – nieszczegółową identyfikację bohaterów, co umożliwiło mi widzieć ich np. jako swoich sąsiadów. Za – treść, która udowadnia, że to nie los z nas drwi, tylko my mu na to pozwalamy. Za – „kawę espresso”, a nie rozcieńczoną lurę.

Magdalena Witkiewicz, autorka m.in. bestsellerowej Opowieści niewiernej:
Cyrkonie okazujące się brylantami to szczyt marzeń… Ale czy na pewno? Bywa różnie… Opowieść o życiowych wyborach. Czy słusznych? Przekonajcie się sami. Polecam gorąco!

Ewa Bauer
Kruchość jutra
Wydawnictwo Szara Godzina
Premiera: 19 lutego 2013

 

 

 
Wesprzyj nas