Dworek Białoprądnicki zaprasza 9 lutego 2013 roku na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Gościem specjalnym będzie Mariola Bojarska-Ferenc.

Mariola Bojarska-Ferenc w KrakowieMariola Bojarska-Ferenc od lat traktuje popularyzację zdrowego stylu życia jako swoją misję. To ona zapoczątkowała w Polsce modę na bycie fit. Jest autorką programu Sztuka życia w TVP2, w którym razem z gwiazdami filmu, estrady i sportu przekonuje, że warto zmienić nawyki żywieniowe i styl życia, by zachować dobrą formę i osiągnąć sukces. Regularnie pisze felietony do miesięcznika „Pani”.

Wydała trzy kasety wideo z ćwiczeniami oraz książki Cudowny ruch i Zatrzymaj czas, należy do największych na świecie organizacji zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: ECA i IDEA.

Podczas spotkania odbędzie się promocja najnowszej książki Marioli Bojarskiej-Ferenc „Sztuka dobrego życia”. Książka jest poradnikiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą doładować swoje akumulatory oraz zmienić styl życia na lepszy.

Znana propagatorka zdrowego stylu życia próbuje przybliżyć czytelnikom filozofię wellness, czyli dobrego życia. To znacznie więcej niż właściwa dieta i porcja ruchu, masaże i wizyty w spa. Podpowiada, co robić, by poczuć się pewniej i osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia: zawodowej, prywatnej, emocjonalnej.

W Dworku Białoprądnickim o zdrowiu z Mariolą Bojarską-Ferenc
9 luty, godzina 17.00
Zajazd Kościuszkowski, ul. Białoprądnicka 3
wstęp wolny

 
Wesprzyj nas