W październiku 2012 nakładem wydawnictwa Jedność ukazała się książka “Smakowite prezenty. Słodkie i słone przysmaki na cały rok” Sigrid Verbert.

Smakowite prezentySzukasz ciekawego prezentu? Mamy coś specjalnie dla ciebie. Prezenty, jakich nie dostaniesz nigdzie indziej! Ta niezwykła książka to nie tylko zbiór smakowitych i prostych przepisów na słodkie i wytrawne podarunki – ciasteczka, aromatyzowaną sól, marmolady, syropy czy smarowidła do chleba.

To także piękny album, który zawiera wysmakowane zdjęcia wszystkich przygotowywanych potraw. Można tu także znaleźć inspirację do samodzielnego wykonania pięknych opakowań na smakowite prezenty, np. wzór pudełka, który można szybko dopasować do wielkości swojego podarunku.

Przygotowanie prezentów według przepisów i pomysłów z tej książki każdemu pozwoli poczuć wielką przyjemność i satysfakcję z ich wykonania. To także wspaniały prezent na wiele okazji.

Sigrid Verbert pochodzi z Belgii, od kilku lat mieszka w Rzymie. Jest znaną i cenioną autorką, piszącą o świecie kulinariów z wielką pasją. Od kilku lat prowadzi bardzo popularnego bloga o gotowaniu www.cavolettodibruxelles.it

(oprac. B)

Spotkanie z Sigrid Verbert w Warszawie

Wydawnictwo Jedność zaprasza na spotkanie z autorką książki “Smakowite prezenty” Sigrid Verbert.

Spotkanie połączone z pokazem kulinarnym odbędzie się
18 października 2012r. godzina 17.00
w restauracji Qchnia Artystyczna, Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Spotkanie z udziałem Marty Gessler, poprowadzi Anna Popek. Słowo wstępu o włoskich preferencjach kulinarnych wygłosi Tessa Capponi-Borawska.

Konieczne potwierdzenie obecności do dn. 15.10.br. – pod nr tel.: 41 349 50 15, 41 349 50 00

 
Wesprzyj nas